Off White Blog
Richard Mille onorează patru sportivi pentru realizările deosebite

Mai 4, 2024

În lumea competițională a sportului, Richard Mille s-a asociat cu unii dintre cei mai buni sportivi din lume. În decursul unui weekend, patru dintre partenerii brandurilor au obținut premiile de top în domeniile respective. Fiecare partener din diferite sporturi, partenerii au dovedit cu siguranță că brandul de ceasuri de lux a relaționat cu mari concurenți.

Primul dintre cvartetele talentate este Alexander Zvrev care l-a învins pe Novak Djokovic la ATP World Tour Masters 1000 de la Roma. Italianul în vârstă de 20 de ani a rupt top 10 ATP într-o finală care a fost numită unul dintre cele mai bune meciuri ale sale până în prezent și chiar a bătut jucătorul pe locul doi în clasamentul mondial. Cel de-al doilea sportiv care a obținut recunoașterea pentru realizările lor este sprinterul, Yohan Blake, care s-a clasat în a treia oară pentru 2017 în prima sa cursă a sezonului. Sprinter-ul jamaican a finalizat alergarea sa de 100 de metri în 9,93 secunde la Invitational International Jamaica din Kingston.

La Rallierul de la Vodafone din Portugalia, Sébastian Ogier nu numai că a reușit să obțină a cincea victorie, dar se află la egalitate cu un alt deținător de record de cinci ori, pilotul finlandez Markku Alén. Ogier a reușit să se apere de Thierry Neuville, menținând conducerea la etapa specială 12. Ultimul sportiv care a finalizat lista este Sébastien Buemi care a pornit la al doilea său ePrix de la Paris. Câștigând a cincea victorie în titlu din șase curse, brazilianul și-a asigurat conducerea cu cursa.

Fără străin de lumea sportului, Richard Mille a fost mult timp susținător al diferiților sportivi. Un astfel de nume pe care mulți ar fi sigur să-l recunoască este Rafael Nadal, care nu a fost doar un ambasador al mărcii, dar și ceasuri sport create special pentru el în timpul meciurilor sale. Brandul este încântat să onoreze realizările partenerilor săi sportivi și este mândru că a avut relații falsificate cu unii dintre cei mai mari concurenți.

Nash 2016 Carp Fishing DVD + Eurobanx 2 Alan Blair Full Movie (Mai 2024).